Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Potrzebny keylogger- pomocy!!!

  1. #1

    Domyślnie Potrzebny keylogger- pomocy!!!

    Witam. Może na początku od razu zaznaczę, że może nie jestem wybitnym informatykiem, jednak coś tam trochę rozumiem, dlatego miałbym prośbę dla specjalistów w tej dziedzinie, aby pomogli mi w mojej marnej sytuacji.
    Otóż jestem ojcem dwojga nastoletnich synów (12 i 15 lat). Chciałbym kontrolować to, co robią na komputerze (w szczególności to co piszą z innymi) i właśnie tutaj pojawia się problem. Czytałem o tym trochę w internecie i już wiem, że potrzebuję tzw. keyloggera, jednak większość z nich, które są dostępne w internecie nie sprawdzają się w mojej sytuacji.
    Próbowałem już instalować kilka rodzajów programów tego typu, jednak za każdym razem moim przebiegłym dzieciakom udawało się znaleźć keyloggera i go wyłączyć, lub nawet usunąć. Dlatego pomyślałem, że może gdy zwrócę się o pomoc do specjalistów, to chociaż oni pomogą mi rozwiązać ten problem. Czy ktoś mógłby mi pomóc stworzyć keyloggera (z tego co czytałem, to najlepiej jest go chyba najlepiej nadaje się do tego język Delphi), który działałby następująco:
    -uruchamiałby się z windowsem (tak, żeby nie było to widoczne)
    -nie byłby widoczny w Menedżerze zadań (inaczej chłopcy od razu by go wychwycili)
    -zapisywałby wciśnięte klawisze do jakiegoś pliku (np. *.txt), jednak chciałbym, aby było w nim wyróżnione jakie klawisze zostały wpisane w jakiej aplikacji (zależy mi na tym, ponieważ dzieci często grają na komputerze- więc nie ma sensu, żebym czytał tego, co oni tam wciskają, ale często też podczas gry ją minimalizują i piszą z kimś- i właśnie gdyby było napisane jaki tekst był napisany w jakiej aplikacji, to by było po prostu cudownie, gdyż nie miałbym problemów z rozróżnieniem kto, co i gdzie pisał).
    Myślę, że gdyby komuś udałoby się stworzyć taki idealny program, to chłopcy nawet by nie wiedzieli, że są przeze mnie kontrolowani, a o to właśnie chodzi

    Z góry dziękuję za pomoc

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Kup sprzetowy keylogger - sa wersje USB i PS2, jesli dzieciaki grzebia w sofcie to moze nie polapia sie w sprzecie... albo jakas przedluzka kabla z keyloggerem albo cos w tym rodzaju.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    pisanie keyloggerow w Delphi o.O nie próbowałem ale wydaje mi się to dziwne narzędzie do takiego czegoś.... prędzej ASM, C (mniejsze, wieksze mozliwosci).

    Najlepiej podpiąc się jako DLL-ek pod explorer.exe - i jest pięknie - nie widac w taskmgr oraz wielu inych narzedziach.. a grzebanie w liscie zaladowanych dll'ek to jest hardcore (duuużo tego, łatwo coś przeoczyć)..

    jeżeli są to dzieci wystarczy nadać procesowi keyloggera nazwę svchost.exe i powinni sie nabrac, wepchnac jako usługe systemową

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @Teeed - rewelacyjny pomysl z paru powodow... i jak tu nie kochac Windowsow
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Tu i tam
    Postów
    147

    Domyślnie

    Kurcze to już też ktoś wpadł na pomysł z svchostem, mój genialny pomysł z 1 gimnazjum... tak to ciekawa metoda jeżeli ktoś nawet pamięta ile ich tak naprawdę przeważnie jest to i tak zabijając na ślepo jeden z nich wyłączymy system po jak dobrze pamiętam 1 min od zabicia :> Pomysł z key-loggerem sprzętowym jest dobry i chyba najlepszy, jednakże może po prostu utworzyć konta z ograniczonym dostępem i wtedy można odpalić jakiegoś key-loggera, który nie będzie mógł zostać usunięty. Nie wiem czy to ma być jawny podsłuch czy też robić tak żeby się nie kapneli ale można przecież jeszcze wyłapywać pakiety (Nie wiem jaka jest topologia, ale ruch można puścić przez jakiś serwer lub drogą radiową) owszem można korzystać z szyfrowanych połączeń ale wątpię żeby takie metody stosowali nie wiedząc, że są śledzeni.
    "Daj komuś rybę, a nakarmisz go na jeden dzień. Naucz go łowić ryby, a nakarmisz go na całe życie." - Lao Tzu

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Powiedzmy sobie wprost - jesli to sa na prawde Twoje dzieci to nie wiem o czym tutaj mowa? Jest oprogramowanie ktore do tego celu sluzy i tyle, zaden keylogger - szukaj w kategorii "parental controll" i po sprawie.

    Cos mam wrazenie, ze to nie o dzieci chodzi...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Cos mam wrazenie, ze to nie o dzieci chodzi...
    +1
    War, war never changes.

Podobne wątki

  1. [POMOCY] Keylogger w Bashu??
    By Teddy in forum Hacking
    Odpowiedzi: 21
    Autor: 06-27-2009, 19:14
  2. Potrzebny keylogger lub coś innego
    By paulgo88 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 04-12-2008, 19:25
  3. Keylogger bardzo potrzebny !!
    By sasi in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 06-01-2007, 16:14
  4. Potrzebny Keylogger
    By Virtual in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 05-28-2007, 17:54
  5. Odpowiedzi: 0
    Autor: 11-12-2006, 21:40

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj