Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Najważniejsza rzecz w hackingu - anonimowość

  1. #1

    Domyślnie Najważniejsza rzecz w hackingu - anonimowość

    Witam,
    Było baardzo dużo stronek z którch wyciągnołem login i hasło admina, róznymi sposobami, nigdy nie używałem żadnych proxy, ani tora itp rzeczy, bo nigdy nie miałem na celu włamać się na stronę i zmienić index na hacked - chciałem tylko ostrzec admina
    Ale ostatnio admin napisał, że zgłosi to na policję, że go ostrzegłem;d

    I zastanawiam, się czy używając proxy będe na tyle bezpieczny, że za takie błachostki mnie nie zlapią?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Proxy nie daje zadnego zabezpieczenia - wszystko zalezy od tego na kogo trafisz. Poza tym co daje Ci proxy jesli i tak kontaktujesz sie z adminem?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    zasada numer 1 (no moze nie 1 ale jedna z wazniejszych):
    lepiej wywal baze, podmien index i spal mu kompa, niz informuj o nawet o najmniejszym bledzie. Poprostu nigdy, szczegolnie jak robisz to za free.
    Baaaardzo latwo podciagnoc to pod zsantarz a taki mail jest dla sadu wystarczajacym dowodem.


    A najlepiej to nie rob nic, ja kiedys sie podniecalem hackowaniem stron i pisaniem 'hacked by ...', ale to nic nie znaczy, kogo to obchodzi.
    Jak zdobede cos z systemu to albo instaluje backdoora dzieki zdobywam jeszcze wiecej (np haselka), albo zapominam jak to jakies gowno. Tak czy inaczej najwieksze hacki w historii to te o ktorych nikt nie wie
    dlatego ze hacker nie ujawnia, i dlatego ze firmy by stracily miliardy (albo wiecej) jak by sie swiat dowiedzial wiec tak naprawde jak hakniesz duza firme, beda chronic ci dupe i to oni cie poprosza o pomoc jakby co, opinia wazniejsza niz batalia sadowa i kompromitacja.
    Ostatnio edytowane przez rax666 : 09-19-2009 - 20:03

  4. #4

    Domyślnie

    ok, dzięki.
    A jak używać, tora, kliknołem na użyj nowej tożsamości, ale ip mam te same

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał Zobacz post
    Witam,
    Było baardzo dużo stronek z którch wyciągnołem login i hasło admina, róznymi sposobami, nigdy nie używałem żadnych proxy, ani tora itp rzeczy, bo nigdy nie miałem na celu włamać się na stronę i zmienić index na hacked - chciałem tylko ostrzec admina
    Ale ostatnio admin napisał, że zgłosi to na policję, że go ostrzegłem;d

    I zastanawiam, się czy używając proxy będe na tyle bezpieczny, że za takie błachostki mnie nie zlapią?
    "zmienić index na hacked"?
    hacked? nie masz odpowiedniej wiedzy, zeby moc napisac na indexie 'hacked'. sprobuj: lam3d
    nie zebym cie straszyl:
    po kolege przyjechali niebiescy za stronke ktora pojechal ponad pol roku wstecz...
    War, war never changes.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    "zmienić index na hacked"?
    hacked? nie masz odpowiedniej wiedzy, zeby moc napisac na indexie 'hacked'. sprobuj: lam3d
    Yeah !

    Błachostka powiadasz ? A do której ciupy masz najbliżej ? Podeślę Ci paczkę
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

Podobne wątki

  1. Rzecz przydatna..
    By DiR3X in forum Hacking
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 05-16-2008, 17:07
  2. Anonimowość w sieci
    By tosz11 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 03-11-2008, 21:32
  3. Proxy, a anonimowość w internecie
    By gogulas in forum Anonimowość w sieci
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 12-15-2007, 19:22
  4. Odpowiedzi: 3
    Autor: 09-15-2007, 23:02
  5. wardriving - lekarstwo na anonimowość?
    By eMCe in forum Anonimowość w sieci
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 06-21-2007, 15:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj