Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki 31 do 37 z 37

Temat: strona glowna

  1. #31
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Cytat Napisał [S.e.M.e.N] Zobacz post
    Że się tak wtrącę, nie specjalnie na temat (pozwolę sobie).

    Jestem zaskoczony eMCe, że trudny ortograficznie wyraz "Gżegżółka" napisałeś poprawnie Nie wiesz jak się pisze "urzyć", a wiesz jak grzegżółka, w którym można zrobić od 3 do 4 błędów (rekordziści). Całkiem interesujące
    to i ja sobie pozwolę nie na temat:

    po 1: w słowie grzegżółka potrafiłbym zrobić nawet 5-6 błędów gdyby nie to ze nazwę skopiowałem ze skrótu na pulpicie

    po 2: mam dysortografie - przez niektóre "tolerancyjne" osoby nazywane też dysdebilizmem....
    to takie coś ułatwiające napisanie w jednym zdaniu "żeka" i "rzeka" - dla nie których śmieszne - dla mnie i wielu osób ( co potwierdzają nie małe kolejki do przychodni ) prawdziwe i wcale nie do śmiechu - w liceum owszem jest fajnie bo masz świstek i nie sprawdzają Ci błędów ale na studiach juz nie - kiedyś głośna sprawa chcieli gościa z czwartego roku wyrzucić za błędy....

    po 3: Mateo pisał juz do mnie o błędy i staram się od tego czasu sprawdzać swoją pisownie z tym ze o ile w domu nie stanowi to problemu - firefox z modułem sprawdzania pisowni - o tyle w szkole jest już gorzej bo w tym roku mam "zaszczyt" uczyć się tylko w pracowniach gdzie są stare kompy - i Word odpala sie jakieś 5 minut - tekst wkleja sie ok 0,5 minuty a sprawdzanie z poprawieniem to wydatek ok 5minut, - średnia przyjemność - zwłaszcza ze przeważnie mam jakieś zadanko na tej informatyce do zrobienia...

    Niemniej jednaj jeśli juz poruszony został ten wątek to z tego miejsca chciałbym WSZYSTKICH przeprosić za błędy które popełniam i poprosić o wyrozumiałość - dziękuje.

    Jeśli ktoś nie potrafi to od tego jest funkcja ignoruj....
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  2. #32
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Smile i jest light

    i jest dobrze. wrzucilem tekst do programy pspad i ustawilem kodowanie na iso 8859-2 i juz niema tych beznadziejnych krzaczkow. zobaczcie teraz na moja stronke jak macie czas i powiedzcie czy jeszcze cos poprawic/jakies razoce blędy czy sa. jak nie to moge uznac ze moja pierwsza stronka gotowa<fajowo>
    http://www.bravepage.cba.pl/
    nastepna juz bede robil chyba samymi stylami css .
    dzieki za pomoc jak czegos nie wiedzialem.
    pozdro

  3. #33
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie jeszcze jedno

    jeszcze mam jedno pytanie tak na pszyszlosc,
    legalne jest umieszczenie dzialu download, piosenki do sciagniecia i takie tam.
    obawiam sie ze nie dlatego tego nie zrobilem.
    pozdro

  4. #34
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Na pewno nie jest to legalne... podobnie w przypadku radia internetowego ale wtedy nie dostarczasz kopii utworu a jedynie go publicznie odtwarzasz - co jest zupelnie innym zagadnieniem z punktu widzenia prawa...

    Za publiczne odtwarzanie utworow musisz placic ZAiKS'owi cos w rodzaju oplaty licencyjnej... za to z tego co wiem (sprawdzalem jakies 3-4 lata temu jak jeszcze prowadzilismy z kolegami radio internetowe na uczelni) mozna bez oplat odtwarzac utwory sprzed 1980 roku :-) czyli wspaniale 'Lata 80-te'

    Zanim jednak cokolwiek zrobisz sprawdz aktualny stan prawny...

  5. #35

    Domyślnie

    Zależy od piosenek .
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  6. #36
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie to dobrze

    jak mowicie, ze z lat 80 to dobrze
    przeciez ironi najlepsze piosenki maja z lat 80'
    kocham te lata jesli chodzi o muzyke
    ale do hipisow sie nie przyznaje i do punkow)
    pozdro

  7. #37
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    walnij note "jeśli jesteś z agencji rządowej...... nie masz prawa wejść na stronę" żart oczywiście
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Autor: 02-08-2010, 21:26
  2. Bardzo fajna strona !
    By Bart in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 41
    Autor: 06-11-2006, 13:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj