Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Jak zobaczeć z kim rozmawia dana osoba.

  1. #1

    Domyślnie Jak zobaczeć z kim rozmawia dana osoba.

    Witam,otóż mam taki problem,w jaki sposób mogę zobaczeć z kim rozmawia na GG dana osoba?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    1. jakie masz możliwości dostępu do komputera tej osoby?
    2. czy jesteście w tej samej sieci?
    3. interesuje Cię tylko z kim czy co pisze?

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Najprosciej to spojrzec przez ramie osoby przy komputerze i juz wiesz z kim rozmawia. Tak bardziej na powaznie - przenosze temat do dzialu Komunikatory bo z hackingiem to ja nie widze aby mialo cokolwiek wspolnego.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    No raczej...Aczkolwiek obszerny HakIer o pseudonimie google odpowie na to pytanie...Sciagnij profesionalny program GGTools zainstaluj zrob sobie ze 3 kawy przydadza Ci sie ok 6 rano kiedy to po nocy lamania GG ofiary i stwierdzeniu ze "zabawki" mega hakIera nie dzialaja z GG 8.0 poczujesz zmeczenie...Jednak nie poddawaj sie i sciagnij inna wersje komunikatora...Zabawa zajmie Ci kolejne 12 h po ktorych moze sie dowiesz a moze nie...Najlepsza bedzie Twoja mina jak sie okaze ze offiara rozmawia przez skype...Wpadniesz tu niczym ja i rozpoczniesz nowy temat pt: Jak Shakowac skype posiadajac pol IP oraz nr.mieszkania ofiary.

    Czy ktos moze udzielic mi reprymendy slownej ewentualnie bana na pol roku ?
    A noz wrocimy do czasow "normalnych"
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  5. #5
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    wiesz mand4ake , pewnie tez bym tak mu pojeździł, ale już się przekonałem że zrobię to ja, zrobisz to Ty, zrobi to 10 innych osób tutaj, a koleś założy nowy temat z tym samym pytaniem na które znowu dostanie takie odpowiedzi. Później wróci pod innym nickiem, zada pytanie jeszcze inaczej sformuowane i tak będziemy się ganiać. Wolę po prostu odpowiedziec, niech podlubie i dojdzie to tych samych wniosków które mu podsunąłeś. A tak widzisz - mamy spokój

  6. Domyślnie

    Cytat Napisał Heniu10 Zobacz post
    Witam,otóż mam taki problem,w jaki sposób mogę zobaczeć z kim rozmawia na GG dana osoba?
    W czasie rzeczywistym czy nie? Poczytaj sobie jej archiwum to się dowiesz, przyjdź poproś o przegranie muzyki na pendrive, a na pendrive niespodzianka która zasysa (czyt. kopiuje) archiwum gg (napisanie takiego programu to w końcu żadna filozofia), albo poczytaj o trojanach, albo o sniffingu - chociaż nie warto. Rusz głową a wymyślisz wiele sposobów.
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Postów
    7

    Domyślnie

    po tych postach przeciętniaków powiem, że można.

    Ale czy stać Cię na usługę geniusza-intuicji?

    Bo tylko intuicja tu pomoże. Choć intuicja to pojęcie zbyt nieścisłe.
    Jak Cie stać to Ci pomogę.

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 13
    Autor: 01-08-2008, 09:21
  2. ja sprawdzic przez numer IP skad osoba jest???
    By polomek in forum Anonimowość w sieci
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 06-29-2007, 17:48

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj