Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: tania nawigacja za 199

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie tania nawigacja za 199

    w media mozna dostac za 199 nawigacje firmy manta. zajebista technika, juz rozebralem mozna obejsc zabezopieczenia i wgrac AM. Zabawa przednia, Polecam
    BlackIceNavarro

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    daj cos wiecej na ten temat
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2008
    Postów
    534

    Domyślnie

    tez ostatnio myslalem nad jakas nawigacja, daj more info

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    99% tanich Navi dziala pod Windkiem tak wiec bez problemu mozna odpalic dowolny soft jak i przemienic ja w Pocket-a .

    Jedyna wada to dosc czesto slaby procek i malo ramu
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

  6. #6
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie BlackIceNavarro

    ale pewnie jakość i trwałość tego sprzętu może pozostawiać wiele do życzenia...
    niedawno padło mi mio 168 i też planuje zakup jakiegoś palma z GPS...
    patrzylem na mio560 i jedyne czego mu brak według mnie to dodatkowo 64mb ram zeby bylo 128... powiedzcie Panowie czy jest technicZna możliwość dołożenia ram we własnym zakresie do takiego urządzenia
    a może ma ktoś sprawdzony i niedrogi sprzet i może polecić...
    ***********
    * markossx *
    ***********

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dolozenia nie bardzo... ja akurat osobiscie bardzo lubie Mio i ich software... Mio 7xx to jest seria na ktora powinno sie patrzec jak juz. Wczoraj mi sie ojciec skarzyl, ze jak kazal znalezc najkrotsza trase dla osobowki miedzy 2 wioskami to go Mio puscilo przez jakies zwirownie i mowi ze bylo przynajmniej zabawnie

    Mialem Mio C710 kiedys - spisywalo sie swietnie ale przegrzewalo dosc czesto i wieszalo... teraz mam C720 i wiecej problemow nie ma - spisuje sie super i to bez rozniczy czy jade wewnatrz kraju czy trasa miedzynarodowa... C720 ma mapy wiekszosci Europy.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    design ma fajny
    ***********
    * markossx *
    ***********

  9. Domyślnie

    Jestem mile zaskoczony Waszymi komentarzami na temat produktów firmy Mio, ponieważ uważałem ją za podrzędnego producenta tak jak większość tajwańskich produktów.

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja jestem zaszokowany tym co robi C720 - nie dosc ze swietnie radzi sobie na drodze, jak dodasz odpowiednia podstawke ze zlaczem anteny to ma tez TMC (choc prawde mowiac wystarczy rozpracowac ktory pin to antena i juz masz TMC za free bez podstawki hihi), ktore doskonale sie spisuje - szkoda ze nie ma tego systemu w Polsce.

    Model C720 ma tez aparat cyfrowy ale slaby generalnie w porownaniu z tym co teraz jest nawet w komorkach... ale do kazdego foto dodaje informacje z GPS i zapisuje w EXIFF
    Link do telefonu via BT - mozna uzywaj jako hands-free. Synchronizuje sie z Outlook'iem co do ksiazki adresowej - mozna dzwonic wg danych z kompa a jak masz adres osoby wpisany w kontaktach to mozesz wskazac osobe i kazac wyznaczyc trase.
    Na zakonczenie modul OCR (tak tak... OCR!) - robisz fotke wizytowki i OCR wrzuca dane do bazy kontaktow - jak to zobaczylem to mnie zgielo!

    Poza tym przy swojej cenie, Mio daje komplet osprzetu - uchwyty, ladowarki, pokrowce, itd. O detalach jak slot kart pamieci i player mp3 nie wspominam bo to standard w Mio od dawna. Ogolnie ostatnie 2 lata ja i moja rodzina jezdzimy tylko na tym i jest super.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. nawigacja zgodna z linuksem
    By pmu in forum Systemy radiokomunikacyjne
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 01-31-2007, 21:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj