Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: rozdzielczośc

  1. #1
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie rozdzielczośc

    ej jest jakas możliwośc ustwienia rozdzielczości w jakie ma być pokazywana strona bo teraz mam to zależne od rozdzielczości ekranu jak sobie ustawie 960 na 600 rozdzielczośc ekranu to strona wygląda totalnei beznadzieinie i chce zrobić tak zeby ona się wczytywała zawsze w rozdzierlczosci 1024 /768 niezależnie od ustawien ekranu da sie?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ustaw frameset albo ramke dookola contentu i wszystko wstawiaj w ramce (tzn tabeli). Na pewno da sie to zrobic tez jakos inaczej...

  3. #3
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    frameset? kórcze tylko wiesz na stronie wogóle niema ramek o na jest podzielona za pomocą tabel i chyba jak zaczne stosować ramki to będe musiqał ja gruntownie przebudować bo jak poprostu wstawiam znaczniki <frameset></fameste> to się robi czarno wszędzie i jest lipa troche
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-14-2007 - 00:35

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    popieram tqm'a to najlepszy sposób... ogólnie najlepiej stronę przygotować o szerokości 780 pixeli (20 dla scroola) i wycentrować to
    jesli piszesz starymi metodami w html'u to wystarczy ci przed taką tabelką umieścić <center> - nio ale tyle chyba wiesz ;p
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    ale co mi ot da że wycentruje tabelke niechodzi oto ze jak ktos zmieni sobie rozdzielczośc ekranu na 960 /cośta to strona jest nieczytelna nie
    wszystko gra tylko mi sie niepodoba i chce zeby była w czytywana w rozdzielczości 1024/760 bezwzględu na rozdzielczość monitora a tak się chyba nieda no nie chociaż może wystarcxzy zwykły css
    określanie wilkosci elementów to może byc troche mozolne zajecie ale mam plac przestawie sobie rozdzielczośc na 960 i zrobie css który okresli wiekośc butonów i tabelek ze będa wyglądały tak ja by rozdzielczośc była ustrawiona na 1024 moshe się uda

    ej wogóle zna ktoś darmowy serwer który niezabrania wrzucania plików multimedialnych avi mp3 itp
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-14-2007 - 15:45

  6. #6

    Domyślnie Znikająca rozdzielczość

    1440x900 to rozdzielczość mojego monitora i karty. Nagle zmieniło się na 1280x960. Najdziwniejsze jest to, że 1440x900 zniknęło w ustawieniach ( po prostu nie ma takiej opcji wyboru ). O co chodzi ?

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    niech zgadne... aktualizowales drivery?

    p.s.
    to nie ma nic wsponego z tym dzialem - watek zamykam aby nie zaczal sie off-topic.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj