Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Host

  1. #1

    Domyślnie Host

    Szukam darmowego hostu na którym mogę umieścić swoją grę online Na yoyo/cba/ugu/boo itp niestety nie można. Najlepiej jak byłyby też darmowe domeny .pl/.info/.net xD Jeśli ktoś zapoda mi jakiegoś zagranicznego hosta to się nie obraże...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    darmowe domeny .pl/.info/.net
    impossible
    no chyba ze nielegalnie...
    War, war never changes.

  3. Domyślnie

    possible ... Ale dopiero wtedy kiedy taka gra jest znana, ma userow ktorzy graja itp. I najlepiej przynosi dochody z reklam ;P

    A w tym przypadku .. Zgodze sie impossible

  4. #4
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Smile

    tak się składa że moja firemka zajmuje się hostingiem m.in. a co mi tam.. wspierajmy młode talenty, daj info na PM czego potrzebujesz, coś o projekcie.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    javaman - a zahostujesz mi baze sql?
    sry za offtop
    War, war never changes.

  6. #6

    Domyślnie

    Awięc tak:
    Jest jakiś darmowy hosting, nie koniecznie z domeną .pl/.info ale np yoyo.pl/lua.pl na którym można postawić własną grę online?
    Narazie wszystko robie na yoyo i mnie jeszcze nie zbanowali (2 dni temu zacząłem przygodę z silnikami via www i tego samego dnia wrzuciłem pliki na serwer, dorobiłem panel adma itd...) ale to nadejdzie lada dzien
    Przydałby się taki host ^^ Może być nawet zagraniczny ale musi mieć bazę danych, javascript, php itd...jak byłby firebird to zrobiłbym coś podobnego do margonem/my-fantasy (nie klon all zedytowane ale widok 2D jak tam)

    Javaman niestety nie skorzystam bo jak coś nie wypali itd to będę musiał płacić itd/wyjdzie na to, że wy mi daliście hosta a ja nic nie zrobiłem :/ Jak dokończę swoją grę to napiszę do ciebie, umieszczę grę na yoyo i zobaczymy czy się tobie spodoba Jak tak to może mi dasz szansę Aha i nie wiem czy jestem talentem ale mam chęci i 12 lat...

    A co do zarabiania z reklam to co powiecie o tym google AdScene? Jak to na stronę umieścić? To się bedzie automatycznie wyświetlać czy jakiegoś skrypta trzeba dać?

    Z góry thx za odp...

    UPDATE:
    www.jsystems.pl
    -to twój host? Java...? To są jakieś opony
    Ostatnio edytowane przez TQM : 08-22-2008 - 10:34

  7. #7
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał sadam Zobacz post
    Narazie wszystko robie na yoyo i mnie jeszcze nie zbanowali (2 dni temu zacząłem przygodę z silnikami via www i tego samego dnia wrzuciłem pliki na serwer, dorobiłem panel adma itd...) ale to nadejdzie lada dzien
    czemu mieliby Cię zbanować? chyba nie jest zakazane wrzucanie stony :P ?
    wypali itd to będę musiał płacić itd/wyjdzie na to, że wy mi daliście hosta a ja nic nie zrobiłem :/ Jak dokończę swoją grę to napiszę do ciebie, umieszczę grę na yoyo i zobaczymy czy się tobie spodoba Jak tak to może mi dasz szansę Aha i nie wiem czy jestem talentem ale mam chęci i 12 lat...
    nie rozumiem dlaczego płacić... Powiedzialem - nic za to nie chcę. Pogadac mozemy jak zacznie zapychac mi lacze, to mam jeszcze dedykowane serwery, w innym miejscu niz to. To stoi w firmie i nie ma jakiegos wypasistego transferu. Ale ok, pokaż i zobaczymy. Działaj działaj, jesteś młody, a jak jesteś w stanie się czymś wykazać to z przyjemnością zahostuję Twój serwis.
    A co do zarabiania z reklam to co powiecie o tym google AdScene? Jak to na stronę umieścić? To się bedzie automatycznie wyświetlać czy jakiegoś skrypta trzeba dać?
    Tak, wrzucasz ich skrypt, wyświetlają się linki z opisami innych stron.

    UPDATE:
    www.jsystems.pl
    -to twój host? Java...? To są jakieś opony
    Ta, to mój serwerek, były małe zmiany i rypnąłem się przy configu apache w efekcie czego wyświetliło inną stronę którą hostuję. Teraz jest ok.

  8. #8

    Domyślnie

    No to do dzieła xP Proszę o cierpliwość ponieważ wszystko będę robił starannie
    Na yoyo jest regulamin i w nim napisane:
    Zabrania się zakładania gier internetowych czy jakoś tak. Pewnie dlatego, że to będzie mogło obciążyć serwa jak będzie duuużo graczy :]
    Fajna czcionka?
    Jak ktoś gra w cs'a to pisać na PW

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    tez robie gierke via www, juz sobie prywatny hosting zalatwilem
    War, war never changes.

Podobne wątki

  1. logi: Generic Host Process, + dzwiek + net
    By fi_dell in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 06-30-2008, 16:01

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj