Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Hacksite Tibia.com

  1. Domyślnie Hacksite Tibia.com

    Witam poszukuje już od paru dni takiego czegoś ,że podajesz link dla jakiegos typka on wchodzi loguje sie tak jak by chcial w tibii.com normalnie i mi wysyla passy na e-maila czy coś widziałem takie bajery już ,więc myśle ,że ktos mi pomoże.
    Pozdrawiam ,Daarkcooper.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Łódź
    Postów
    249

    Domyślnie

    nikt ci nie pomoze
    temat proponuje do kosza a dla autora bana
    Pozdrawiam

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2008
    Postów
    534

    Domyślnie

    nikt ci nie pomoze
    temat proponuje do kosza a dla autora bana
    czemu tak twierdzisz?
    Twoj post mnie motywuje do odpowiedzi. Inaczej bym temat olal i poszedl juz spac.



    To sie nazywa phishing.
    Zapisz stronke jako html, zostaw URLe do oryginalnych obrazkow/css.
    Jedyne co musisz zmienic to pole action formulaza.
    Skrypt php ktory wykona formulaz powinien wysylac ci passy na maila. Dodatkowo, mozesz zaimplementowac obsluge JS tak, aby jednoczesnie ofiara zobaczyla oryginalna stronke. Malo tego, zostala na nia zalogowana (lub nie jak passy sa bledne ).
    Wiem ze skomplikowane, duzo tlumaczenia. Jak temat jednak przetrwa, to pisz a dostaniesz szczegoly.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hasla zwiazane z Tibia na tym forum sa bardzo tepione ale tutaj rozumiem Tibia zostala uzyta jako slowo klucz... i masz doslownie fuksa ze post nie polecial do smietnika a Ty nie dostales bana!

    Co do phishingu - na necie mozna kupic gotowe pakiety phishingowe - instalujesz to na serwerku na ktory sie wlamales i po sprawie. Masz gotowca, jedyne co to swoj email wpisujesz w jednym miejscu... coz - phishing to caly rynek w sumie juz jest wiec tak to dziala

    Czy warto pisac to samemu od zera? Nie wiem, nie sadze, nie bawie sie w takie rzeczy.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. Domyślnie

    CipSoft appoints "gamemasters" who have the power to stop destructive behaviour in the game or on the official website by penalising, banishing or deleting characters or accounts.

    Such behaviour includes, but is not limited to, the following offences:
    (...)
    3. Cheating
    (...)
    d) Hacking
    Trying to steal other players' account data.
    http://www.tibia.com/support/content/tibiarules.php

    Piętnuję.

Podobne wątki

  1. Tibia Keyloger
    By Arwetro in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 12-04-2007, 21:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj