Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Blogi o tematyce technicznej

  1. #1
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie Blogi o tematyce technicznej

    Ilu z Was prowadzi wlasne blogi? Czy są to blogi o tematyce technicznej? Gdzie macie te blogi?co wam doskwiera tam gdzie je utrzymujecie? Reklamy, moze malo miejsca, moze to ze np. na google (blogspot) wszystko co napiszecie nalezy do nich?
    Pomyślcie proszę czego byście oczekiwali? Z najciekawszych pomyslow zrobimy jeden listing. Ponieważ dysponuję serwerami chcę coś takiego robić. Jest szansa na baaardzo duże ilości miejsca na serwerze, 0 reklam, co jeszcze? Pomyślcie, zbierzemy do kupy i zrobię

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    miesce na serwie ? po co komu jak to ma byc blog to nie potrzeba duzo
    reklamy denerwują ale dobrze miec mozliwsc postawienie reklamek googla
    najbardziej by sie przydala mozliwosc sporej modyfikacji tego blogowego cmsa bo w wiekszasci przypadkow mozliwosci koncza sie na zmianie skina i banera
    do tego szykosc, brak cenzury (pisze co chce ) i takie tam jak w http://baywords.com/
    Many blogs are being shut down for uncomfortable thoughts and ideas. We will not do that. Our goal is to protect freedom of speech and your thoughts. As long as you don’t break any Swedish laws in your blog, we will defend it

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Ja mam na blogspocie, ale migruje powolutku na firmowy serwer
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja prowadze na komercyjnie wykupionym hostingu - place, wymagam. Nie stawiam na moich prywatnych serwerach z paru powodow w sumie ale mniejsza o to. Uzywalem wordpress'a ale ze mulil jak cholera teraz uzywam softu ktory generuje statyczny html - czas ladowania strony doskonaly.

    Jedyne co mi brakuje - firma cofnela mi dostep do shell'a, wczesniej mialem caly czas a prosciej bylo zainstalowac CMS z shell'a niz z ich interfejsu WWW.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Kielce
    Postów
    121

    Domyślnie

    Ja prowadzę nie tyle co blog, ale home page 'kupiony' hosting informacje techniczne i nowinki szczerze mówiąc pracochłonne zajęcie

Podobne wątki

  1. Są już blogi w hack.pl
    By anti in forum Development blog
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 05-05-2008, 13:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj