Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: podgląd archiwum

  1. #1

    Domyślnie podgląd archiwum

    wiem, ze nie spodoba sie to wielu ludziom... ale mysle ,ze rownie wielu w mojej sytuacji by mnie zrozumialo . Otóz chce zerknac na archiwum pewnej damy, (bez wysylania trojanow) . Probowalem juz jednego sniffera, ale nie bardzo wiem jak sie z nim obchodzic. Prosze o pomoc

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ehhh az chce sie wolac o pomste do nieba bo watek byl omawiany... choc plus ze przynajmniej ladnie to ujales i zaznaczyles, ze interesuje Cie wariant BEZ TROJANOW. Watku wiec nie zamykam - moze ludki cos podpowiedza...

    ... choc nadal uwazam ze odpowiedz byla juz udzielana na forum - nawet podano konkretny program co wyciagnie ci pliki archiwum z kompa gdy tylko na chwile uzyskasz do niego dostep Wystarczy zaniesc kolezance na pen-drive'ie np muzyke jakas czy cos, powiedziec ze jej sie wgra do kompa i jak bedziesz otwieral pen-drive'a 'niechcacy' (oczywiscie) uruchomic programik

    Jest takie cos jak napedy U3 - maja funkcje autostartu i mozna podpiac tam swoj soft, wiec taki co bedzie zbieral archiwa z komputerow do ktorych wsadzisz pen-drive - tylko pamietaj aby zapisywalo w roznych katalogach za kazdym uruchomieniem bo sobie nadpiszesz pliki...

    EDIT:
    Wlasnie w ramach cwiczen... napisalem prosta aplikacyjke ktora tylko laczy sie do mojego serwera i sprawdza czy plik istnieje. Jesli istnieje, odpala okienko... pozniej ta aplikacje przerobilem na pakiet U3P czyli format rozumiany przez napedy U3, zainstalowalem na pen-drive i ustawielm auto-boot po wlozeniu napedu. Sprawdzilem na 2 latpopach - odpala bez pudla :P

    Proof of concept - dziala!
    Ostatnio edytowane przez TQM : 07-04-2008 - 00:15
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    yyy... ja w tej chwili nie mam mozliwosci aby nagrac jej cos na kompa. Głownie to mialem na mysli jakiegos porzadnego sniffera

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Sniffer dziala max w sieci lokalnej, jak nie jestes nigdzie blisko (fizycznie w tej samej sieci) to zapomnij o snifie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    to jak? moglbys mi dac (jesli masz) jakies linki do programow szpiegujacych? dlugo szukalem i na nic odpowiedniego nie moglem natrafic

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Gotowca nie dostaniesz - sorki... google i powodzenia!
    Poza tym jaki niby chcesz program szpiegujacy bez uzycia trojana/keyloggera?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    no google juaz przeszukiwalem, i poznajdowalem jakies skomplikowane programy<ktore nie byly skuteczne i zdobywaly tylko hasla. no juz w ostatecznosci zdobylbym sie na trojana lub keyloggera

Podobne wątki

  1. Podgląd przez kamerkę internetową
    By arik in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 12-29-2012, 02:04
  2. archiwum z gg
    By komosazik in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 02-03-2009, 01:44
  3. Archiwum GG
    By dstr33t in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 12-17-2007, 17:55
  4. archiwum
    By raffen in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 11-27-2007, 23:30
  5. Archiwum
    By draggon in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-28-2007, 17:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj