Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Nowe wątki na forum !

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Postów
    113

    Domyślnie Nowe wątki na forum !

    Witam wszystkich.

    Na głównej stronie hack.pl pod blokiem "Najciekawsze artykuły"
    zamiast felietonów powinien się pojawić blok coś w stylu "Najnowsze wątki lub posty na forum". Jestem pewien że lepiej by to wpłynęło na rozwój forum, a użytkownikom bardzo ułatwiło jego przeglądanie.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    nio czy zamiast felietonów to bym się sprzeczał - widze właśnie że pomijasz to co powinno cie interesować

    Ogólnie to chyba już wychodzi z użycia zamieszczanie takich bloczów na rzecz RSS....

    Pozatym to jest dobre na forum gdzie żadko sa zamieszczane nowe posty i wystarczy wejść na jedną strone zeby wiedzieć czy są nowe arty i posty - a na tym forum wiez mi dużo sie ich pojawia więc i tak trzeba wejść zeby zobaczyć ile nowości jest...

    Mnie nie było kilka dni i jeszcze nie nadrobiłem zaległości :P

    Oceniam pomysł na 3
    (w skali do 6 - zrycie ze szkoły)

    Pozdro! i plus za zaangażowanie
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    Mnie nie było kilka dni i jeszcze nie nadrobiłem zaległości :P
    no no zaraz cie w postach przegonie hihi

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał eMCe Zobacz post
    nio czy zamiast felietonów to bym się sprzeczał - widze właśnie że pomijasz to co powinno cie interesować
    No faktycznie może źle się wyraziłem, bardziej mi chodziło że mniej więcej powinien się tam pojawiać taki dodatkowy bloczek, ale nie koniecznie kosztem felietonów. Ale w sumie nie jest to aż tak priorytetowa sprawa ! i bez problemu można się bez niej obejść.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Kamlo : 01-29-2007 - 15:24

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sardihan Zobacz post
    no no zaraz cie w postach przegonie
    offtopic
    hihi byle byś dalej w miarę z sensem pisał jak do tej pory - to bym prędzej szczęśliwy był niż zły
    przynajmniej się zaczęło coś dziać na tym forum bo jak tu przyszedłem to tyle postów co teraz jest w dzień to w tydzień nie było - w sumie się zarejestrowałeś chyba tydzień po mnie więc wiesz o co chodzi - a użytkowników było 2 zarejestrowanych i 60 przeglądających gości
    ale to nie ten temat na takie dyskusje jak coś chcesz odp. załóż nowy na offtopic (obiecuje ze lukne) - nie trza bajzlu robić

    co do tematu
    Miejsce na stornie w sumie jest więc jeśli miało by to komukolwiek pomóc i by innym nie przeszkadzało - to czemu nie...

    mi osobiście się nie przyda bo pierwsze co jak siadam do kompa to odpalam:
    klient: poczty & Rss
    komunikator: tlen/kopete & skype
    Mozilla: ogame,ogame,hack.pl,hack.pl/forum
    więc nie ma tak ze mnie tu nie ma jeśli mam mozliwość
    dlatego oceniam na 50%
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    offtopic
    ostatnie pytanie a co ja pisze bez sensu ? troche rozkojazony ostatnio jestem i pisze coraz bardziej offtopic (odpowiadanie na pytania zadawane przez niekturych staje sie nudne )
    Topic
    gdyby oprucz newsow na tej stronie cos by sie zmieniło to było by sie z czego sieszyc - ja oceniam na 68%

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj