Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: KeyLogger

  1. #11
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Łódź
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teeed
    ponawiam pytanie..
    jakiej funkcji z winapi uzyles do zczytywania klawiszy?
    bo nie chce mi sie teog brac na warsztat i szukac w 1000 syfach tego jednego -,-
    bo to nie na public pytanie, nie badz drugi squealer, wyslalem ci odpowiedz na pma
    Cytat Napisał Teeed
    a na gg nie odpowiadasz (PS: spoko numer -,-)
    20:49:39 ::: ignore_unknown_sender = 1 (on)
    20:49:39 ::: ignore_empty_msg = 1 (on)
    20:49:43 ::: Tryb ,,tylko dla znajomych'' jest włączony
    Pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    a sorry... nie zauważyłem ;P

  3. #13

    Domyślnie

    eMCe, tak wiem idiotyczny post, wcześniej był on związany z tematem, ale po drugim przeczytaniu spostrzegłem odpowiedz na pytanie w nim pierwotnie zawarte i zmieniłem(chciałem usunąć ale nie ma/nie mogłem się doszukać takiej opcji, dopisałem OT), i wyszedł z tego nic nie wnoszący głupi post.
    Przed chwilką ściągnąłem tego Kejlogera, śmiesznie mieć problem przy tak ^skomplikowanym^ programie, ale po wypelnieniu wszystkich pol nie moge zapisac konfiguracji do pliku(nie da sie ścieżki ani nic w zakładce Plik)


    mimo to jest bardziej wnoszacy niż 'kocham rapidshare i te kotki -.-'

  4. #14
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Łódź
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał mister
    Przed chwilką ściągnąłem tego Kejlogera, śmiesznie mieć problem przy tak ^skomplikowanym^ programie, ale po wypelnieniu wszystkich pol nie moge zapisac konfiguracji do pliku(nie da sie ścieżki ani nic w zakładce Plik)
    najpierw musisz otworzyc kejloger.exe, sciezka w zakladce plik jest tylko do ogladania, nie do zmieniania, obejrzyj uwaznie kejloger.avi, tam jest opisane wszystko krok po kroku
    Pozdrawiam

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hekko Zobacz post
    gadalem wczesniej z modem forum i to bylo niezbedne zeby umiescic linka do wirusa
    Przeczytałeś w całości mojego posta? No i rozbrajający tekst 'zeby umiescic link do wirusa'. Myślałem, że dzięki kursom to forum będzie bogatsze, a tym czasem z drugiej strony zaczyna się coraz bardziej staczać. A może ty po prostu lubisz dzieci neo i scriptkidów? No cóż.. Myślałem, że się bardziej szanujesz.

  6. #16
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Ok ja jeszcze nie testowałem - kurcze mam 1GB wolnego miejsca - mało jak na VMware i systemy :/ :/

    Chciałem tylko potwierdzić że Hekko zachował się ok - rozmawiał z TQMem - TQM z innymi modelatorami - uznaliśmy żeby było ok to 'program' ma wypluć się z systemu po 30 dniach. Co do napisu do celów edukacyjnych - nie widzę nic dziwnego - można uczyć się używać keyloggera - poznać jego działanie - jakieś ewentualne dziwne zachowywanie się systemu itp....
    Kto powiedział ze trzeba na koledze - są wirtualne komputery!

    Dla mnie Hekko nie pokazuje że jest boss a robi coś co udostępnia innym - ja nie mam zastrzeżeń...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #17
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ... tzn program ma sam przestac dzialac po jakims czasie aby nie byl to keylogger ktory bedzie buszowal po sieci i denerwowal ludzi. Bylo to nasze wymaganie zanim zgodzimy sie na publikacje takiej aplikacji w celu 'edukacyjnym'. Bez zadnych zabezpieczen nie bylyby to cele edukacyjne a zwyczajny keylogger ktory trafil do sieci.

    W moim rozumieniu publikacja keyloggera miala posluzyc temu aby zainteresowani mogli sprawdzic jak dziala, zadac pytania, ocenic prace kolegi z forum. Mi osobiscie najbardziej podobaja sie pytania w stylu 'a jak zrealizowales to, a jak rozwiazales tamto...' a na razie tych nie bylo za wiele :-(

    Jako, ze jest to jednak forum i nie kazdy musi sie zgadzac z tym co widzi (a moderatorzy to nie cenzorzy) dostepne sa nastepujace opcje:
    - napisac swoje uwagi/opinie w sposob kulturalny (inaczej mody wkrocza do akcji)
    - nie czytac danego watku - zwyczajnie go zignorowac
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Keylogger
    By piternet in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 03-31-2008, 12:44
  2. keylogger
    By sasi in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 06-06-2007, 16:50
  3. Keylogger
    By Sufler in forum Hacking
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 05-22-2007, 21:51
  4. Keylogger ;/
    By Xerden in forum Security
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-14-2007, 13:02
  5. Keylogger w C++
    By Macok in forum C/C++
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-19-2006, 12:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj