Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: tomtom

  1. #1

    Cool tomtom

    Mam prośbę.Mam Nokie N70 z kartą MMC 1GB.Chciałbym wgrać na nią TomToma.
    Jestem totalnym lajkiem w tej kwesti.Czy mógłbym liczyć na pomoc?.Jaką wersje Tomtoma,i jak się do tego zabrać.Z góry dziękuje za ewentualna pomoc.

  2. Domyślnie N70 Tomtom 5.21

    Przy zakupie TomToma karta jest i Tom Tom na karcie,wkladasz karte i po klopocie
    No i jeszcze odbiornik GPS np.,przez Bluetooth, np LDW-3....

    Napewno TomTom MOBILE 5.20 Series 60 idzie/dobrze byloby wrzucic nowe mapy/, nie sprawdzalem najnowszego TomTom 6.50 ale powinien smigac
    Pojdzie tez Wayfinder

    Automapy na Symbiana jeszcze nie ma wiec odpada.
    Naviexpert to jeszcze raczej w powijakach ale ma swoich zwolennikow choc moim zdaniem to poki co uposledzony projekt.
    Jezeli chcesz Polske to Destinator tez dziala ok ale tak samo TomTom to akurat podobne ale obydwa jeszcze troche mierne jesli chodzi o mapy Polski ale da sie dojechac.Mapy ogolnie Europy na obu sa bardzo dobre.Tu stawialbym bardziej na Destinatora jesli Europa Zachodnia.

    Wlasciwie wszystko juz masz, cala wiedze.Jesli oczywiscie nie bedziesz zamierzal kupic TomTom to wiesz co zrobic,i gdzie szukac a jak juz bedziesz mial, to pytaj

    Ten fon nie jest demonem szybkosci a zwlaszcza przy mapach i dokladaniu POI znacznie3 bardziej spowalnia.Jedyny ratunek to wgranie nowszej wersji Symbiana...pomaga znacznie..

  3. #3

    Domyślnie ale, jak dograc mape do tom tom ??

    Mam juz program, tylko po wlaczeniu pisze mi ze nie ma papy i moge ja scaignac, ale jak wgrac mape od katalogu, mam rozszerzenie mapy: Polska 50k v3d.am - co mam z tym zroic, wgranie do aktalogu TOMTOM na SD nie pomaga... NOKIA N70

Podobne wątki

  1. tomtom a navigon
    By uups in forum Systemy radiokomunikacyjne
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 10-08-2006, 18:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj