Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki 41 do 42 z 42

Temat: Bardzo fajna strona !

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał beeman
    Nie, stary wyobraź sobie kłótnie, zazdrości itd. Wiedza na hack.pl powinna byc rozpowszechniana, a nie zamykana w kręgu 'kompetentnych' ludzi. Selekcja 'lepszych' użytkolwników tego forum i witryny ogólnie była by równoznaczna ze zrezygnowaniem z jej popularności, odwiedzalności i *kompetencjii*. Nie przystoi robic czegoś takiego poważnemu serwisowi.

    Abstrahując od braku sensu w takiej selekcji: powiedz mi, jak wyobrażał byś sobię taką rozmowę? Jak by była ona aranżowana? Przecież to nie ma sensu, kolego!
    Widze że rozmowa z Tobą na ten temat nie ma najmniejszego sensu. Masz swoje zdanie (do czego oczywiście masz prawo) a ja swoje.

    Najlepszym przykładem takiego testu (tam nie było strefy zamknietej a jedynie możliwośc pisania na forum dopiero po zdaniu testu) jest pewne forum dotyczące GSM większośc osób powinna wiedzieć o co chodzi.

    I przypominam, że była to tylko moja skromna propozycja

  2. #42

    Domyślnie

    Może wyjaśnię sprawę, aby załagodzić ten nie potrzebny konflikt

    Forum HACK.pl jest i będzie ogólnodostępne. Zależało nam żeby dać ludziom możliwość rozmowy, dyskusji, poznawania ludzi, partycypowania w rozwój e-security itd. Oczywiście istnieje możliwość zamknięcia forum dla ludzi, których przy jakichś tam ustalonych schematach moglibyśmy pozyskać. Ale nie ma sensu, gdyż celujemy w całkiem innym kierunku.

    Chcemy zrobić przyjazne forum, dla ludzi, dla ich problemów i chęci dyskusji.
    Także nie ma sensu się sprzeczać i możemy przejść do następnych problemów i pomysłów.

    Peace.
    Pozdrawiam,
    Paweł Jabłoński

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj