Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: witam wszystkich

  1. Post witam wszystkich

    , ech, trochę się tam interesuje tym i tamtym, może nawet komuś pomogę, a może ktoś mi kiedyś pomoże. Pozdrawiam.
    Ps. Szukam od kilkunastu lat białego króliczka, jakby ktoś wiedział gdzie szukać, niech da info na pm.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał a8o2ge Zobacz post
    Szukam od kilkunastu lat białego króliczka, jakby ktoś wiedział gdzie szukać, niech da info na pm.
    Ja czasami widuje biale myszki, ale to tylko czasami...
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3

    Wink

    Cytat Napisał a8o2ge Zobacz post
    Szukam od kilkunastu lat białego króliczka, jakby ktoś wiedział gdzie szukać, niech da info na pm.
    Standardowa odpowiedź: "W Google"

  4. #4

    Domyślnie

    luknij w koszu był swojego czasu temat o witaniu sie przedstawianiu weź sie tam dopisz a nie zakładaj kolejnego, ja tez ostatnio szukam białej króliczki ale za bardzo nie moge znaleźć, albo maja kiepski panel graficzny albo stare sterowniki.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  5. Domyślnie Ech

    , kosiarz, czułem nieogarniętą potrzebę stworzenia nowego posta i tak też zrobiłem, ale to tylko raz, a co do króliczka, może już spotkałem, ale tego nie wiem . . . więc moje poszukiwania . . . są bez sensu. Hm, no dobra, nie będę Wam tu zaśmiecał umysłów, robiłem to na wielu forach, ale chyba już za stary jestem. Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Witam Wszystkich Serdecznie - Intel Link 4965AGN
    By Bartekgg in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-02-2008, 10:12
  2. Odpowiedzi: 10
    Autor: 06-20-2007, 23:44
  3. Porada dla wszystkich.
    By RiTu in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 05-27-2007, 17:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj