Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 27 z 27

Temat: Skarga na gogulasa

  1. #21
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bouzer Zobacz post
    Ale takie nabijanie postów nie ma większego sensu. Ktoś chcąc przeglądnąć sobie temat o jakimś problemie, którego nie może rozwiązać i musi się męczyć z jakimiś pierdołami szukając odpowiedzi, bo być może w tym bałaganie może się tam znaleźć.
    To zacytuj te moje pierdoly cwaniaczku, bo takie klapanie dziobem o nicym jest chuja warte
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  2. #22

    Domyślnie

    Ale od tego są do cholery admini i moderatorzy! Którzy zwrócą uwagę! A nie że my będziemy sobie nawzajem pojeżdżać!
    Byle jak ale sie zachowujcie! TQM powiedzial jasno i wyraźnie! Sprzeczki na PM! Jeśli będzie coś nie tak do moderatorzy pousuwają posty i nici z nabijania! A takie cos jest bezsensu
    !!!
    Zbliża się Trollmagedon...

  3. #23

    Domyślnie

    no dobrze by bylo jak by na forum pozostawały tematy z których można sie czegoś dowiedzieć pożytecznego bez przebijania sie przez niepotrzebne posty, oczywiście tez bez przesady bo czasem tez jest dobrze pojsc w off top i pogadać o czymś innym, ale od tego sa bardziej luzne tematy, jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem bylo by skasowanie licznika postow wtedy zapewne sporo osob by zmniejszyło swoja twórczość.
    PS:moze zalatwcie to jak na czlonkow forum o tej tematyce przystało wyznaczcie sobie jakies zadanie ten kto przegra odejdzie .
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  4. #24
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Przed komputerem...
    Postów
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogulas Zobacz post
    To zacytuj te moje pierdoly cwaniaczku, bo takie klapanie dziobem o nicym jest chuja warte
    Poczytaj sobie swoje posty. Nie ma sensu tego cytować. Za dużo tego.

    Moje zdanie już znacie, więc nie będę się dalej na ten temat wypowiadał.

  5. #25
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bouzer Zobacz post
    Poczytaj sobie swoje posty.
    A po co, sam je pisalem to wiem co tam jest, nie mam sobie nic w tym zakresie do zarzucenia


    Cytat Napisał Bouzer Zobacz post
    Nie ma sensu tego cytować. Za dużo tego.
    no wez, skoro wiekszosc to glupoty, to powinienes znalesc bez wysilku jeden czy dwa...
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  6. #26
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Ej ludki! To nie miał być flame! Spokuj!!! Cisza powiedziałem!

    Od tej pory pisać tylko "Jestem za tym by gogulas dostał bana." lub "Jestem przeci temu by gogulas dostał bana.". Że też nie przewidziałem że z tego się zrobi taki gorący temat... Prześpijcie się z tą myślą. Czy ten zły i niedobry gogulas powinien zostać, czy może mimo tego że jest taki zły i niedobry ma jednak to coś przez co jednak powinien z nami być i nas denerwować, by za nudno nie było?

    PS: gogulas: Ta twoja "wizja" najprawdopodobniej była spowodowana różnicą czasów jakie zajeło przetransportowanie danych z oczu do ośrodka wzrokowego. Nic nadzwyczajnego u kogoś zestresowanego i zmęczonego.
    Ostatnio edytowane przez Nikow : 01-19-2008 - 22:10

  7. #27
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Widze ze nie zostawiacie innego wyjscia... doskonale - spor bedzie rostrzygniety w ciagu paru godzin...

    P.S.
    Cytat Napisał kosiarz
    no dobrze by bylo jak by na forum pozostawały tematy z których można sie czegoś dowiedzieć
    Ten watek jest BARDZO informacyjny i chyba dobrze ze powstal... przynajmniej ja sie czegos dowiedziedzialem (a moze raczej potwierdzilo sie to co juz wiedzialem od pewnego czasu).

    Powiedziano juz wystarczajaco... watek zamykam.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Skarga na smierdzacych leni!
    By TQM in forum Problemy/Skargi
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 12-23-2008, 14:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj