Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Pytanie prosze o pomoc

  1. #1

    Arrow Pytanie prosze o pomoc

    Moje pytanie odnosi sie turbo pascala jestem początkujacy więc chciałem zacząć od czegoś prostego.Otóż mam sobie TP7.0 i używam do nauki tego kursu - http://www.pascal.eu.org/index2.htm . Jestem na lekcji 2 zaczynamy pisać programy procedura Write wpisuje sobie wszystko jak jest tam napisane tylko podstawiam swoje stałe i zmienne i pod spodem jest napisane że komputer wykonuje sobie tam obliczenia natomiast u mnie nic się nie dzieje. Co moge robic źle ?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    8

    Domyślnie

    Najlepiej by było jakbyś dał swój kod, wtedy może mógłbym jakoś pomóc... A wogóle chyba lepiej przesiąść się na Delphi, język ten sam tylko środowisko wydajniejsze

  3. #3

    Domyślnie

    Zaczołem od pascala bo myślałem, że to jest podstawowy język ale jak tak mówisz to przeżuce się na delphi jak jest wydajniejszy ale kurcze Delphi jest trudniej zdobyć ;( ale jakoś się postaram a puki co pobawie sie w pascalu
    Ostatnio edytowane przez dr_getto : 12-21-2006 - 14:23

  4. #4

    Smile

    Mam kolejne pytanko :P Jakoś udało mi sie zrobic programik taki lamerski w max ale moge go tylko włonczać sobie w TP jak zrobić abym mógł odpalic go sobie kikając na niego 2 krotnie bo np chce pochwalic się koledze ale on nie może go otworzyć bo nie ma TP jak zrobic zeby działał bez Tb ? Z góry THX za pomoc

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nacisnij F9 (o ile pamietam bo pascala nie uzywalem od eeee... nie pamietam kiedy)

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    8

    Domyślnie

    dr_getto musisz skompilować do execa... zależy od tego jaką masz wersję TP, w każdym bądź razie robi się to tak, w menu "Compile" znajdź Destination i zmień z memory na disk czy jakoś tak a potem kliknij "Compile" i Build... w katalogu ze źródłem powinien pojawić się exek

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc
    By pantronix in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 03-07-2009, 15:47
  2. Mam Pytanie Kurs delphi 7
    By Michel&1991 in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-17-2007, 17:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj