Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Automatyczna moderacja

  1. #1
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie Automatyczna moderacja

    Cześć. Wice co, może źle myślę ale chciałem usprawnić pracę modów i administratorów TAk, tak. Przypadkowo na inym forum programik do moderacji- automatyczne zamykanie wątków, przenoszenie do dev/nul itp. Przydało by sie coś tego typu bo nie zauważyliście że się robi coraz większy syf- tak, tak zgadzam się ze studencikiem dobrze napisał w swoim wątku. A tak wracając do tmatu to w ostatnich 7 dniach do dev null przybyło aż 6 wątków doliczając

    wątki w newbie- 9
    security-1
    hacking-1
    wirusy-1
    --------------
    razem 18 wątków zamniętych!!

    To jest pona 2 wątki dziennie i to wogóle nie jest tak mało!!
    dalszych działów nie patrzyłem bo to nie ma sensu

    Link do programu- omówiony na podobnym forum:

    Link do Abuse programm

    Sory jeśli wątek się powtarza ale szukałem- nic nie było

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Tia, a weryfikacja wątków nadających się do kosza następowała by na podstawie algorytmu? :P
    Mod wpada raz na jakiś czas i robi porządek, 2 posty dziennie to jeszcze nie tak dużo pracy,
    A ten program do którego link dajesz NIE służy do ZAMYKANIA TEMATÓW, ale jest to CZARNA LISTA I.P osób które lamują w necie, bo dostali w swoje łapki banalnego w obsłudze trojana, ja mam rade dla takich osób, przez proxy pranowe, przez proxy :P. Nie wiem skąd Ci się powyższa interpretacja wzieła, lecz jest ona błędna :P

    Eragon, mógłbyś przestać śmiecić?

    someone code_03 please.
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 09-27-2007 - 13:16
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    stary... nam do emerytury jeszcze zostało może dostaniemy jakieś extra dodatki za prace w trudnych warunkach

    Pomysł - no fajny - miło by było - ale siedzieć teraz pisać algorytmy odpowiednie - wdrażać to w życie to jest czasu na to potrzeba - a i tak nigdy by nie było pewności czy nie wyrzuci czegoś pożytecznego jeśli by nie było modułu "potwierdź usunięcie" - wiec jak na razie bynajmniej ja wole wpaść pozamykac co sie do zamknięcia nadaje - i papa
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    To ja wnioskuje na wstępie, żeby algorytm wywalał posty intxt:+"jestem nowy" +"włamać",
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  5. #5
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Hmm... A ja sądze że jeśli jest taki tłok że modzi sobie nie radzą, to lepiej zwerbować paru nowych, dla mnie wątek nadaje się na kod_01...

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    O automatycznym zamykaniu/kasowaniu watkow juz byla mowa, rozmawialismy tez prywatnie miedzy soba... ja jestem temu bardzo przeciwny, bo nie ma praktycznie pewnego sposobu na rozroznianie postow...

    Przez lata pisalem boty ircowe, ktore narzucaly rozne zasady i wiem co pisze - nie bylo problemem ze bot kogos nie wykopal albo nie zbanowal... problemem bylo to, ze czasami ukarany zostal ktos kto nie powinien. Algorytmy genetyczne radzily sobie lepiej niz sieci neuronowe (zapewne dlatego ze alg.gen. pisal czlowiek ktory robil z tego doktorat a moje sieci neuronowe byly banalne wrecz) ale chodzi o to ze nikt nie ma zamiaru tracic jeszcze wiecej czasu (niz na moderacje) tlumaczac komus dlaczego program skasowal jego watek albo zbanowal usera na tydzien.

    Dajcie spokoj... nie ma jeszcze tragedii - dajemy rade... ale idzie jesien i trzeba bedzie eMCe sie wybrac, liscie pograbic (na forum tez)...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Heh- ok. Tylko tak zaproponowałem bo myśle co by tu dla naszych zmeczonych modów dobrego zrobić. A do grabienia liści na forum to trza się zabrać. Jednak nie pwoiem bo w ostatnim czasie chyba się udało zniweczyć TIBIARZY Nie ma już tylu osób które zaśmiecają to forum grami online. Coraz cześciej są cekawe wątki a nie same G**** na które nie chce sie odpowiadać- tak trzymajcie

  8. #8

    Domyślnie

    jeszcze dodam od siebie bylo to bylo w co 2 watku jak sie wlamac itp

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    ok - kod_01!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj