Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 12 z 12

Temat: Linki - zapisywanie

  1. #11
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    no to prawda - to moja propozycja jest taka:

    po pierwsze: Nowy dział!
    po drugie: w dziale znajdują się takie działy jak:
    C++, ... , Html, .... , exploit , .... , Wardriving , .... , itp itd - ogolnie wszystkie możliwe dziedziny i języki programowania.... - pełną listę przygotuje jak zatwierdzicie pomysł...

    w dziale nie ma prawa nikt bez zgody pisać postów...
    wyznaczymy ochotników którzy będą nadzorować nad wartością tych linków - moim zdaniem powinny być to osoby z doświadczeniem - linki podsyłacie do nich na PM - każdy ma jakieś swoje działy - ja się przykładowo mogę zająć prawie wszystkim co ze stronami związane - i tak przykładowo nadzoruję działy php, html, js, xml, css, ktoś ma fajmy link - pisze do mnie PM z linkiem krótkim opisem strony - ewentualnie swoimi przemyśleniami co do strony - ja czytam wchodzie przeglądam kilka artów - jest ok - pozwalam gościowi napisać posta - ten pisze i jest po kłopocie - jak wam sie to podoba?

    oczywiście bedzie potrzebna pomoc bo nie wszyscy są specami od wszystkiego trudno zebym sie zajmował nadzorowaniem linków w Wardriving - jak nie mam za specjalnego doświadczenia w tych sprawach ani należytej wiedzy by sprawdzić czy strona jest coś warta....

    ja to tak widzę - jak macie jakieś inne pomysły - walcie
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  2. #12
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zgadzam sie prawie calkowicie... ale...

    ... do ustawiania takich rzeczy to jest wiki a nie fora - cos w rodzaju wiki i osoby majace wiedze beda opiekowac sie wlasciwymi artykulami. Postawienie wiki to pikus. Poza tym jest z czego wybierac - jest pelno implementacji. Ja akurat uzywam najczesciej TWiki napisanego w Perl'u bo ma mase dodatkow i jest bardzo funkcjonalne.
    Poza tym *wiki daje nam wieksze mozliwosci obslugi i ustawiania uprawnien (akurat TWiki ma tutaj potezne mechanizmy nie wspominajac o tym ze nie uzywa zadnej bazy SQL co znacznie ulatwia wiele rzeczy) i tym sposobem mozemy byc bardzo elastyczni... poza tym *wiki daje nam wersjonowanie tekstow....
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Zapisywanie danych do zmiennej
    By andrew8666 in forum C/C++
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 08-01-2007, 20:56
  2. Linki do ebookow na forum!
    By eMCe in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-06-2007, 05:28
  3. Odpowiedzi: 0
    Autor: 05-22-2007, 16:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj