Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki 31 do 37 z 37

Temat: automapa a mapy

  1. #31

    Domyślnie

    witam posiadam lenco nav-400 jest tam destinator wzocilem mape polski byla niemiec ale nadal jezyk i menu mam po niemiecku czy moge tam wgrac automape zamiast destinator?

    Cytat Napisał damians4 Zobacz post
    witam posiadam lenco nav-400 jest tam destinator wzocilem mape polski byla niemiec ale nadal jezyk i menu mam po niemiecku czy moge tam wgrac automape zamiast destinator?
    czy moge tam wgrac spolszcznie?
    mam auto mape ale nie wiem gdzie to mam wzocic i ciegle mi sie zalancza destinator
    Ostatnio edytowane przez TQM : 07-11-2007 - 20:10 Powód: CO ZA TROL nie potrafi nawet wcisnac 'EDIT'?!

  2. #32
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jak chcesz odpowiedz a nie bana to sie naucz normalnie pisac... odnosnie pytania - zajrzyj do instrukcji urzadzenia do dzialu 'instalacja/aktualizacja oprogramowania'.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #33

    Domyślnie

    Akurat nie posidam instrukcj ,:-(

  4. #34
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    A co? Google sie zepsulo?!

    Instrukcje mozna znalezc bez problemow - jesli jest gdzies na stronie producenta to na pewno google ja znajdzie... ja ciagle czegos szukam - specyfikacje jakich starych serwerow, specyfikacje dyskow twardych ktore musze zamienic na nowsze modele, itd... Poza tym sprawdzales strone producenta?!

    Takie jest ryzyko jak kupuje sie egzotyczne modele urzadzen, ktore sa popularne w innych krajach a do tego kupuje sie je bez kompletnej dokumentacji.

    Skoro nikt przez kilka dni nie dal odpwoiedzi, to znaczy ze najprawdopodobniej nikt takiego urzadzenia nie ma i tu odpowiedzi nie uzyskasz.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #35

    Domyślnie

    Tak sprawdzałem sciągnołem nawet z torentow instalke destinatora ale nieche chodzic ten sprzet jest klienta nie moj Pozdrawiam

  6. #36

    Unhappy Palmtop ATOP A10+

    Witam, Zakupiłam palmtopa (jak w tytule) z Windows CE.NET 4.2 Core Edition z nakładką. Próbowałem ściągnąć tą nakładkę tak jak w opisie powyżej, za każdym razem urychamia się tak samo i dograne pliki są kasowane. Nie wiem czy ja robię cośnie tak, czy u mnie trzeba zrobićw inny sposób. Nie wiem czy zna ktoś tą firmę, ale może to odpowidnik innej. mam smart2go i nawet nie wiem czy wogóle nawigacja działa(koniec licencji). Pomóżcie.
    A, nie wiem czy te pliki jakieś trzeba podmienić, bo takich nie ma, a w "\Documents and Settings" jest tylko plik "default.mky"- może to pomoże.
    Pozdrawiam,
    Feather.
    Ostatnio edytowane przez Feather : 07-13-2007 - 19:05

  7. #37
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Przepraszam ale to forum o hackingu a nie dzial z intrukcjami obslugi do roznych egzotycznych albo zupelnie juz zapomnianych modeli...

    Zamykam watek bo sie smietnik robi.

    KUPILES URZADZENIE - SZUKAJ POMOCY U SPRZEDAWCY LUB PRODUCENTA!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj