Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Kasowanie komentarzy w aktualnościach

  1. #1
    Zarejestrowany
    May 2006
    Skąd
    Wawa
    Postów
    53

    Lightbulb Kasowanie komentarzy w aktualnościach

    Luva 11.10.2006, 09:53

    Ja sam: może masz i rację. Sama zauważyłam, że w wielu postach z jego wypowiedzi wynika brak wiedzy. Po prostu. Albo raczej - ma wiedzę ale bardzo powierzchowną. Denerwujące jest to, że udziela się w tematach a gdy ktoś mu zwraca uwagę to się burzy (poprzez pisanie morałów) lub, jak powiedziała Uvertura poprzez kasowanie postów. Niemniej jednak nie powinniśmy zniżać się do jego poziomu i ulegać prowokacjom. Jeśli pracuje dla hack.pl to tylko im współczuć tego kto ich reprezentuje. Ja raczej sądzę, że to jakiś młodociany, dajmy na to 16to letni, samouk. Sam w domu się uczy programowania i niestety z racji wieku nie potrafi panować nad emocjami. Choć zapewne jest oczytany bo potrafi prawić morały jak dorosły człowiek (może za dużo książek historycznych Pozdrawiam i nie czynić waśni - dajcie się chłopaczkowi rozwinąć.

    Ja sam 11.10.2006, 05:32

    Luva - owszem to nie jest powód. Ale jak ktoś z taką wiedzą bierze udział w dyskusji na poważny temat i zaczyna mówić ludziom, którzy się znją na rzeczy o tym, że nic nie wiedzą to psuje to cały wątek. Po wypowiedzi Uvertóra dochodzę do wnisku, że Johny to zwykły troll zatrudniony przez hack.pl

    Z całą pewnością Johnny nie jest człowiekiem od nas - gwarantuję. Johnny jest osobą, która często obraża innych użytkowników - obserwujemy go na stałe - i zapewniam, że najczęściej to jego posty są kasowane i nawet ich nie macie okazji zobaczyć.

    Jeśli czyjś post został skasowany, to znaczy że np. w sposób przesadny obrażał innych. Jeśli ktoś pisze głupoty natury technicznej to nie jest to powód, żeby usuwać jego posty - ma prawo myśleć o czymś w inny sposób.

    Co o tym sądzicie?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja bym powiedział że w sumie podejście OK - w koncu kto pyta ten 'wielbłądzi' :-) i nie każdy musi mieć dogłębną wiedzę na każdy temat - po to jest forum. Forum jednak ma służyć wymianie informacji a nie obelg, więc posty ewidentnie obraźliwe lub używające 'nieparlamentarnego języka' (skrzynkę piwa dla tego kto mi powie co to teraz oznacza w Polsce) powinny być albo edytowane przez moderatorów albo usuwane a autorzy o tym informowani.

    ... ale to tylko moja prywatna opinia.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    UK
    Postów
    36

    Domyślnie

    w ogole to z tego co ja pamietam, chociaz nie korzystalem z internetu cos okolo dwoch miesiecy, to Johny'ch bylo dwoch. pamietam bo nawet znajomy z #linux.pl o takim samym nicku dodal komentarz jak mu pokazalem ze juz dwoch takich mamy. Ci co sledza komentarze przy newsach wiedza o co chodzi
    live fast, die young...

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj