Hej!

Powolutku mam dosc... smierdzacych leni, ktorzy nie racza zajrzec do dokumentacji programu ktory instaluja tylko zawracaja nam dupe na forum pytajac o cos co jest dokladnie opisane i najczesciej juz to maja na kompie!


Dotyczy to instalacji trojanow/rootkit'ow/Linuxow - wszelkiej masci oprogramowania!

CZYTAJCIE INSTRUKCJE, FAQ I HOWTO dostarczone wraz z programami.

ZAGLADAJCIE NA FORA POSWIECONE DANEMU SOFTOWI...


Jak sie ludzie nie nauczycie czytac dokumentacji tego co instalujecie to sie nie dziwcie ze bedziecie rugani na kazdym kroku i wyzywani...

Od dzisiaj jak zlapie kogos na pytaniu o cos co jest w dokumentacji (czyli to znaczy 'nie czytalem bo mi sie nie chce - wole zapytac, niech ktos mi powie jak ma byc') to kasuje posty z komentazem 'RTFM', 'jest w dokumentacji' albo podobnym.

Manuale instalacji dystrybucji linuxowych sa dostepne w sieci - ladne, obrazkowe, krok po kroku... czas z nich skorzystac a nie zawracac glowe ludziom na forum... dla kazdej chyba dystrybucji jest tez forum uzytkownikow ktorzy na pewno wiecej i konkretniej odpowiedza - bez zbednego gdybania, dyskutowania itd... po prostu jak chcesz pomocy to zwroc sie we wlasciwe miejsce (jak boli glowa to wez 'to co Gozdzikowa' a nie viagre).

Sciagajac program z jakiejs stronki najczesciej mozesz Z TEJ SAMES STRONKI sciagnac jego dokumentacje lub FAQ - tam bedzie odpowiedz na kazde Twoje pytanie...

... a pozniej lament ze ktos o cos pyta i nie dostaje odpowiedzi... dlaczego?

Bo Ci ktorzy cos wiedza i posiwecaja swoj prywatny czas dla forumowiczow aby pomagac w zdobywaniu wiedzy sa zajeci pierdolami, ktorymi w ogole nie powinni sobie zawracac glowy, bo jeden len smierdzacy z drugim nie chca zajrzec do dokumentacji!

LENIE SMIERDZACE - przestancie marnowac nasz czas... zajmujac sie glupotami o ktore pytacie bo nie chce Wam sie zajrzec do dokumentacji, kasujac smieci z forum, itd nie jestesmy w stanie odpowiadac tym, ktorzy na prawde maja konkretne pytania i potrzebuja pomocy!

Uszanujcie wiedze i czas tych, ktorzy CHCA WAM POMAGAC...

Ci ktorzy maja jakas wiedze, maja ja wlasnie z dokumentacji jakbyscie sie pytali... z dokumentacji, ktora czytali przez lata i nadal czytaja na kazdym kroku, w kazdym przypadku jakim sie zajmuja...