Witam serdecznie państwa tutaj zgromadzonych i hejkerów,
a tak na poważnie mam kilka pytań i będzie mi niezmiernie miło jak ktoś odpowie konkretnie na nie.
Pomagam zaznaczam pomagam w walce z przestępczością nawet i zoorganizowaną w Holandii, dopiero się ucze, moja wiedza jest jakaś tam za małolata hakowało się konta, czy to keylogera podstawiało a teraz te pytania, jak wiecie to do każdego pytania "to jak?"

1. czy mając profil facebook można poznać na jaki adres emial został zarejestrowany, numer telefonu a także zobaczyć zdjęcia jeśli ma całkowicie zablokowany profil?

2. czy mając emial możemy poznać numer IP i namierzyć osobe w jakim ona miejscu się logowała ostatnio?

3. czy mając zagraniczny numer konta bankowego możemy dojśc latwym sposobem do imienia i nazwiska osoby?

4. czy posiadając numer telefonu tymczasowy rzecz jasna bo zazwyczaj tak jest, można do czegoś dojść?


Pozdro dla kumtatych za każdą odpowiedź serdecznie dziękuje, a osoba ktora mi najlepiej uświadomi zostanie przeze mnie nagrodzona, bez ściemy, zależy mi. a oto sprawy ktorymi się zajmuje.
- https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...03c254859fdb37
- UWAGA OSZUST!!!Olympia Uitzendbureau - GoWork.pl