Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Do Was Młodzi Ludzi dobrej WOLI - PILNE

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Do Was Młodzi Ludzi dobrej WOLI - PILNE

    Witam bardzo serdecznie.
    Na wstepie chce tylko przeprosic etc...
    DO ADMINISTRATORA FORUM !!!!Nie znam zasad ale wiem ze takowe panuja na forum i w przypadku ich naruszenia bardzo prosze o nie usuwanie postu a w miare mozliwosci o jego porawienie w taki sposob aby mogl pozostac... Z goryn bardzo dziekuje..
    Do LUDZI DOBREJ WOLI !!!
    Zaznacze jerdynie ze nie mam nascie lat, a pisanie takiego postu w takiej formie nie jest spowodowane moja osoba...
    Zwracam sie do wszystkich Was mlodzi ludzie i prosze o po0moc - prosze o jedyne podstawoe informacje (nie bede opisywal szczegolow) z zakresu dostepu do danych w internecie. Kompletnie temat jest mi obcy a potrzebuje pozyskac pewne dane z internetu, ktorych naperwno nie da sie znalexc normalnnie z przegladarek itp...
    Dla mnie to bardzo wazna sprawa gdyz INFORMACJE TE przyczynic sie moga do szybszego nawiazania kontaktu *(ow), z osobami lub osoba ktora pomoze mi uzyskac dostep do leku (w Polsce nie dopuszczony i niee legalny) który jako jedyny PRAWDOPODBNIE DAne lepsze samopoczuci
    e mojej córeczce.... Nie bede sie rozpisywal w szczegółach - w skrócie lekarze prowadzacy wystapili juz o zalatwienie leku do NFZ ... ale potrwac to moze nawet rok a ja nie zamierzam przez opieszalosc naszych instytucji oraz zle stanowienie prawa czekac a tym samym pozwalac cierpiec mojej córce!!!
    REASUMUJĄC: prosze o kontakt osoby, które mają wiedzę z zakresu "NIEograniczonego dostępu do internetu" w celu w miare mozliwosci przekazania mi podstawowych informacji i z tego zakresu...
    Z GÓRY BARDZO DZIEKUJE i przepraszam raz jeszce (za zasmiecanie forum) oraz za ew. bledy....

    Pozdrawiam serdecznie Milego dnia
    Miroslaw
    (xxxxxxxx)
    gg xxxxxxxxxxx
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 07-09-2010 - 14:49

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj