Co do najlepszych hakerów... hm tak na prawdę jest wielu ludzi, którzy dokonują wielkich rzeczy lecz mało o nich wiemy.
Jest wielu ekspertów profesjonalistów w swoich dziedzinach, którzy nie zwykli nazywać się hakerami, jednak śmiało mozna nadać im takie miano.. Ogólnie polska scena informatyczna prezentuje się bardzo dobrze, czołówka europejska i nie tylko Możemy być dumni i apel do rzadzących aby inwestowali własnie w rozwój infrastruktury teleinformatycznej.

Sam Lcamtuf jest choćby przykładem jak duży mamy potencjał .. Na prawdę wielki szacunek dla ludzi, którzy w ogromny sposób przyczyniają się do rozwoju IT, jak robi to Lcamtuf. Zapewne jest to jego pasja i zamiłowanie i moim zdaniem jest jednym z niewielu bardzo wybitnych polskich hakerów.

Hah .. co do goriona. Oglądałem na żywo ten odcinek z jego wystąpieniem ( zupełnie przez przypadek przełączyłem na "pytanie na śniadanie" ) i byłem pod "wrażeniem" super ./kodzika ;p
Osobiście nie uznaję Pana Pawła za hakera mimo prezentacji swoich umiejętności na antenie telewizyjnej. Taka jest moja opinia Wiele osób jest chyba tego samego zdania ... No sława kusi zazwyczaj tych, którzy brną jedynie do sławy nie na tym rzecz polega