Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: haslo do gry odzyskanie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie haslo do gry odzyskanie

    hey!
    mam pewnien problem. Gram w gre online Legend Of Mir 3 olymp server. jednak zostalam shakowana i nie moge sie zalogowac. na odzyskanie hasla mailowo nie mam co liczyc, poniewaz przy zakladaniu konta pisalam cos w stylu:
    question 1: dgzga
    answer 1: slkjalsj

    question 2: kdjgjdjlg
    answer 2: lkjnbxcz

    data przy rejestracji tez byla... ale juz sama nie pamietam co tam pisalam.
    Czy jest jakis program ktory pomoze mi odzyskac haslo?
    prosze o pomoc, pozdrawiam.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli admini nie pomoga to nie odzyskasz - pomysl o tym jako o karze za wpisywanie glupot podczas rejestracji. Poza tym temat przenosze do 'Odzyskiwanie hasel' - jak zwykle post umieszczono w dziale hacking...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    No swoja droga to mnie tez interesowalo czy mozna odzyskac haslo (jesli sie wpisze jakies glupoty przy rej.), z tym ze mi to nie bylo potrzebne ;P...
    Czyli jesli sie "zawalilo robote", to mozna liczyc TYLKO na laske(nie mam polskich znakow wiec sie nie czepiac i czytac "uaske" =P) administratorow
    Pesymista widzi ciemnosc. Optymista, swiatelko w tunelu. Realista, swiatla pociagu. Maszynista trzech debili na torach...
    Autor Nieznany
    Jak dlugo Trwa minuta? To zalezy po ktorej stronie toalety stoisz.
    Ks. Jan Twardowski

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    No jak sie jest takim sorry za wyrazenie 'inteligentem' ze sie samemu sobie utrudnia zycie to do kogo teraz z pretensjami? Widac bardzo bolalo podac jakies pytanie i jakas odpowiedz.... Nawet admini moga powiedziec ze nie pomoga - nie po to implementowali pytania ratunkowe aby ktos je olewal a pozniej trul dupe ze konto stracil i nie pamieta hasla :-) Poza tym jak niby maja sprawdzic czy osoba jest ta za ktora sie podaje skoro nie ma zadnego materialu ktory mozna uzyc do uwierzytelnienia loozera?

    Jak ktos nie szanuje mojej pracy i mojego czasu to dlaczego jako admin ja mam szanowac prosby usera chocby nie wiem jak plakal? Przykladow takich mam mase u siebie w firmie - ludzie probujacy zmienic hasla do nie swoich kont, transakcje kradzionymi kartami, itd... Dla dobra firmy odmawiamy zmiany hasel w przypadku gdy nie mozna potwierdzic danych. Ktos podal lipny adres, podal numer kredytowki bylej dziewczyny itd... i teraz chce dokonac wyplaty z systemu ale na swoje konto - NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI.

    Odpowiadajac na pytanie - jak admin nie pomoze (a sadze ze jednak NIE pomoze) to nie ma innej mozliwosci. Tlumaczenia bez dowodow i mozliwosci sprawdzenia czy user jest prawowitym posiadaczem konta mozna sobie w **** wsadzic
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Tak wiec nic z tego? Tysiace razy slyszalam o pogramach ktore same potrafia wyszkac hasla.. nawet z cyframi. Chyba mi nie powiecie ze to nieprawda? Nadal wolam o pomoc :|

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Programy sa ale szukanie hasla metoda prob i bledow:
    1. moze trwac doslownie wieki
    2. najprawdopodobniej doprowadzi do zablokowania konta albo przez adminow albo przez system (automatycznie po N nieudanych probach logowania)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. gry w javascript
    By ironwall in forum Java Script/Flash/Inne
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-23-2008, 16:52
  2. brute force - server FTP? odzyskanie hasla
    By mateusz89 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 02-17-2008, 19:11
  3. gry w windows
    By benny81 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-16-2007, 11:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj