Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Matma na politechnice warszaskiej

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Matma na politechnice warszaskiej

    Witam.
    A wiec czy ktoś miał do czynienia z matematyką na PW. Chodzi mi o to czy tam ciężki poziom. Bo mam do wyboru następujące przedmioty:
    Matematyka dyskretna
    Metody numeryczne
    oraz Metody optymalizacji
    i nie wiem co tu będzie najłatwiejsze.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    czemu wybierasz to co najłatwiesze
    wybierz to co fajnie brzmi

  3. #3

    Domyślnie

    Wybieram to co najłatwiejsze bo:
    1) Miałem już do czynienia z metodami numerycznymi i matematyką dyskretną na Politechnice Radomskiej - oj było ciężko a mi to jeszcze tak w miarę szło. No a teraz zachciało się magistra na PW - tu link przedmioty na informatyce
    http://www.okno.pw.edu.pl/OKNO/okno....ow=36&nrroot=8 i muszę wybrać z przedmiotów podstawowych dwa do wyboru. To kto miał coś do czynienia z tym.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał r_jaro Zobacz post
    Wybieram to co najłatwiejsze bo:
    1) Miałem już do czynienia z metodami numerycznymi i matematyką dyskretną na Politechnice Radomskiej - oj było ciężko a mi to jeszcze tak w miarę szło. No a teraz zachciało się magistra na PW - tu link przedmioty na informatyce
    http://www.okno.pw.edu.pl/OKNO/okno....ow=36&nrroot=8 i muszę wybrać z przedmiotów podstawowych dwa do wyboru. To kto miał coś do czynienia z tym.
    Odpowiem szczerze..... wybierz to co cie najbardziej interesuje, albo to co jest najblizsze twoim zainteresowaniom. Pytanie co latwiejsze co trodniejsze jest ZLE , bo co dla jednych niebem to dla innych pieklem ;-)
    Najlatwiejsze bedzie z tym co lubisz .... jesli lubisz programowac to dawaj metody numerycznel ;-)
    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    jeżeli ci to nie jest do niczego potrzebne to pogadaj z rocznikiem starszym i sie dowiedz z czego jest najłatwiej zdać jaki jest najfajniejszy nauczyciel, orientuje sie ktoś czy jeszcze na pw na dział informatyka wymagają fizyke i matme?
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  6. #6

    Domyślnie

    Bo widzisz są to studia przez internet i jest to informatyka. Metody numeryczne czy matematyka dyskretna do informatyki wiele nie mają bo tam to tylko te całki, różniczki i metody tych uczonych są wałkowane po to aby studenta oblać i żeby on więcej kasy zapłacił. Ja się nastawiam na programowanie. Fakt do metod numerycznych będzie mathematica - ciężki program do opanowania ale w przyszłości i tak nie będę z niego korzystał. Jak widać [link] fizyki tam nie widziałem. Ale może na innym wydziale jest. Dzisiaj muszę zdecydować co wybrać a matmy i tak nie lubię - oczywiście tej zaawansowanej.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj