Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 26

Temat: Legalne włamania?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Legalne włamania?

    Od dawien dawna interesowała mnie jedna sprawa. Czemu hakerzy zostawiają na zhackowanych przez siebie stronach własne nicki, podziękowania, a nawet adresy do własnych klanów?

    Włamania komputerowe są karalne karą więzienia. Po adresie strony klanów bardzo łatwo namierzyć sprawcę, więc?

  2. #2

    Domyślnie

    Jak to po co, dla slawy rzecz jasna

  3. #3

    Domyślnie

    No tak, to oczywiste . Jeśli jakiś haker zhackowałby jakąś stronę i napisał:

    Hacked by Michał Cichocki
    Ul. Okólna 24b
    62-500 Konin
    Poland


    To pewnie w przeciągu 24h miałby u siebie policję. Dlaczego więc ludzie nie namierzają sprawców po adresie www ich klanów?

    Czy Ja mógłbym zhackować jakąś stronę (np. z kafejki internetowej), a następnie podać na niej adres mojej strony domowej i nic by mi się nie stało? (teoretycznie oczywiście ).

  4. #4

    Domyślnie

    O ile policja nie udowodniła Ci, że byłeś w tej kafejce to nic nie mogliby Ci zrobić. W końcu każdy mógłby zostawić tam adres twojej strony, policja żeby coś zrobić potrzebuje dowodów, ale byłbyś głównym podejrzanym i na pewno mieliby na Ciebie oko
    Ostatnio edytowane przez reyven : 06-29-2006 - 13:52

  5. #5

    Domyślnie

    BTW ... Podmiana stron to wogole swinstwo jest Lepiej zostawic hacked.txt z informacjami dla admina .

    BTW2 Szkoda ze nie zostawiles jescze numeru karty kredytowej.
    Ostatnio edytowane przez necro : 07-03-2006 - 03:24

  6. #6

    Domyślnie

    Podmiana strony to nie świństwo tylko udowodnienie adminowi, że sie opierdala zamiast łatać system (Oczywiście nie tyczy to się serwerów na windowsie bo tego załatać się nie da )

  7. Domyślnie

    Cytat Napisał cihy
    Od dawien dawna interesowała mnie jedna sprawa. Czemu hakerzy zostawiają na zhackowanych przez siebie stronach własne nicki, podziękowania, a nawet adresy do własnych klanów?
    Tylko i wylacznie dla "slawy".

  8. #8

    Domyślnie

    deface ssie.
    ./hacked.txt nie ssie.
    deface ssie równo, po całości. ;[

  9. #9

    Domyślnie

    Obywatele zostawiający wiadomości typu "greets to: my mom, bob, #thehaxors" oraz "ladmin jest qłópi" należą raczej do rzeszy zwykłych script kidiot...

  10. #10

    Domyślnie

    Reyven: Udowodnic adminowi ze sie "opierdala" mozna po przez zostawienie info.txt, a podmiana strony to zwykly szpan, pokaz lamingu i wstyd No chyba ze "atak" ma byc demonstarcja walki z czyms tam .. Np. Ataki na strony TPSA

    Btw. Terror kierowany w strone TPSA odniosl sukces ... Jedyny skutek uboczny to dzieci neostrady

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj