Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Asus x101ch win7 starer shakowany

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Exclamation Asus x101ch win7 starer shakowany

    Mam asusa x101 ch w winda starter 7 z T-mobile.

    system jak się okazało: inny jak ten z naklejki , grzeje kompa bardzo
    wiesza go , łapie sobie sieć sam i ktoś przez niego coś robi w niej
    jestem lama nie znam się zadarłem z klanem od grubych wąsatych panów

    grzebałem w Ms Config i menadżerze procesów tam we właściwościach wyszło iż mam jeszcze kilka kont , w panelu tego nie jest moje tylko.

    system jest widmo raczej i podstawowe akcje jak przywracanie systemu czy wyłączanie procesów z interfejsu i kolejno wygrzebanych okienek nic nie daje .

    nie znam się na magicznym czarnym okienku.
    to raczej zdalne połączenie i zdalny pulpit i na moją wiedzę nie umiem tego skonfigurować ..
    na początku było demo ktoś mi gestami grafiki pokazał troszkę jak to wszystko działa , ale potem zaczął się wieszać , złośliwie blokować strony .
    Treść przekazu też dalece odbiega od moich aspiracji , myć im go powiem bez pardonu na bezczelnego taki klan , rezerwa-tu pedofiliady. trują i tyle i w jednym celu , kolejnego naganiacza im trzeba i grożą mi i śmiercią i tym że wgrają coś na ten komputer i będzie..
    dzwoniłem nawet do operatora , pisałem do Microsoftu i w kilka innych... nie znam się na tyle
    wpuszczę obcego na kompa byle nie tych myłych panów


    szukałem na tym forum ale zhateemulowali mi wyniki i nic nie znalazło proszę o pomoc grzeje tak iż po'ryd'owwać się można zresztą to już nie chodzi o problem sprzętowy .. a paramoralny tak przy okazji
    Ostatnio edytowane przez jimojimi : 01-27-2013 - 19:30 Powód: update ;]

  2. #2

    Domyślnie

    połączenie stan.jpg powinno pomuc świadom zapraszam

    pomijam że jestem już bootem do mental kamikadze misji cel szczytny dać się położyć , taki system

    tapeloop trap bootman to suicidal mission


    kilka systemów na różnych partycjach , po między bad sektory a teraz
    mam smashhead bąelkó już nie czuję , owe ziemie rzadkie z tego kompa styki mi popaliły ... i traumatycznie za razem utwardzają bez tworzenia połączeń między sieciami , neuronalnymi ... nie ma puch , nie znam was to za poważne bym grypsem pisał a mi niewiele zostało chyba ... to MPK mafia pedofili krakowskich .. każdy ma swój typ . wicie co się u Waśniowskich stało z Sosnowca on informatyk w opozycji do rezerwatu , za nowym systemem , no i anallogi im to zrobiły a po co ? brakowało im tej cechy ...

    taki trans zysk story'owy system .. ktoś ginie w taki a taki sposób aby ktoś inny czuł instynktownie , że coś jest nie tak \ taki przeszczep mentalny .. potem tylko badania krwi i leci już z labora gotowiec do wklejania komuś czyichś emocji , ot masz to we krwi już i rozważasz taką ewentualność albo nią reagujesz... lub na niej robisz błędne koło pisali na NK o tym i o kanibalach....

    pomijam co to JWH i te nowe kwantowe cząsteczki potrafią zrobić , wątpię aby na tym forum był ktoś kto zna się na programowaniu biomolekularnym i japońśkich patentach , bliżej nam do paicziwa i z tamtąd od nas ktoś przywiózł hybrydę analog/chamia taśmę

    jak czegoś nie zrobicie to przywiozą tego więcej i tu na prawdę się zacznie cyberanalogowa wojna


    jest gleba i za kilka dni...... ale muszę to zrobić .. całe życie bycie
    boottrollem ..dziekóję dla dzieci taśmy będą.....
    raj dla pedofilady tutaj cały rezerwat aż do samego smoleńska dogrzebali ..


    proszę nie kasować tego postu nie mam wyjścia jest już wyrok na mnie ale to miejsce publiczne i może to coś pomoże ... temat za poważny podajcie to dalej ...

    zakończę to marne życie
    rewolucja seksualna się skończyła
    teraz będzie rewolucja pedofilii :/
    niby na co to uzdatniane warzywniaki

    pij mleko będziesz wielki .. pff

    przepraszam kontrowersyjny ten post ale jak pisałem to wyrok na mnie a sprawa jest na tyle poważna że już nie będę owijał ... jak nie uratuję siebie to może kogoś przynajmniej ....

    ostatni raz trolowałem tu sorry adm , pomóżcie mi tutaj dramat się rozgrywa ... już się wzięli za dzieciaki ....
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez jimojimi : 02-01-2013 - 03:57

  3. #3

    Domyślnie

    chyba pierwszy : 178.182.184.20

  4. #4

    Domyślnie

    Człowieku kim Ty jesteś ?
    Z więzienia wyszedłeś ?

  5. #5

    Domyślnie

    wiesz co nie ... ale dostawałem tzw "taśmę" tego typu "programy i programistów"..... z tego co mi wiadomo dla najcięższych zbrodniarzy ..
    tak się nie chowa małolaty, owszem taki typ człowieka ze mnie zrobiono... jestem upośledzony ale to nie znaczy że chcę robić komuś krzywdę bo wyłapałem z pały albo padliny jakiś prion i nim będę się woził po innych bo taka mamy mentalność i jest selekcja ... byłem tam gdzie ty nie , nie było to więzienie .. są gorsze miejsca we własnym umyśle i mam powody to pisać tak poważne jak nie poważnie to wygląda i twoja odpowiedź dziś fonetycznie /semantycznie do mnie coś mówi co inni mi sugerują z jednej i drugiej strony wyborów

    a jutro mnie tak zmielą że tak będę wyglądał ale robią to tak czy tak to co mi zależy .. wiesz mógłbym nawet siedzieć , tam trafiają nie tylko ludzie źli... są też niewygodni .. na których nasza prewencja i kryminalni uczyli się socjomnipulacji...


    moja historia semantycznie tylko... jest teraz w eterze i to za mało bo media to emiter do bazy wyczes z mas do kolektywu .. wiesz sublimacja tylko i powielanie stereotypu.. w obawie przed klasyfikacją , system można sformatować ale tego nie..
    grypsując , wiem że rzucam się z motyką na księżyc .. mam powody ...

    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale martwię się o autora tematu. Chciałbym się dowiedzieć czy wszystko w porządku... Takie rzeczy jakie pisze... Szkoda gadać. Oczywiście zakładam, że może to być zwykły trolling, ale jeśli to wszystko prawda to nie brzmi to najlepiej. Myślałem, żeby zgłosić to na policję, żeby sprawdzili tą osobę, ale stwierdziłem, że może lepiej najpierw tu napiszę. Bałem się trochę, że policja nic by nie zrobiła albo jeszcze by się przyczepiła do forum, więc byłoby to dość nie rozważne. Chciałbym po prostu uspokoić sumienie i dowiedzieć się czy tej osobie nic nie grozi

    Przepraszam za off top...

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj