Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: na poczatek jedna ksiazka ;)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie na poczatek jedna ksiazka ;)

    jakby kogos interesowalo, dla jednych ksiazka hackera dla innych lamera...fakt faktem socjotechnika na wysokim poziomie...

    [link] data.patie.info/ebooks/Mitnick_Kevin__Sztuka_Podstepu.pdf [/link]
    BlackIceNavarro

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Poland
    Postów
    1

    Domyślnie

    Mam ksiazke z wydawnictwa helion Przeczytalem i musze powiedziec, ze jest bardzo ciekawa jezeli chodzi o pomysly zastosowane do napisania tej "lektury". Bardzo podobal mi sie chociazby "przekret" z telefonami komorkowymi
    panic.c

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    w sieci
    Postów
    7

    Domyślnie

    Co do ksiazki przeczytalem ja 3 razy bardzo ciekawa odbiegajac troszke od tematu SCIGANY tez wypasiona ksiazka P O L E C A M

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Postów
    19

    Domyślnie

    Sztuka podsępu jest także na tyle dobra, że posiada "Bezpieczeństwo informacji - świadomość i szkolenie". Poleciłbym także "Hacker i samuraj" (oryg. The cyberthief and the Samurai) Goodela Jeffa. Oprócz historii - biografii i wyczynów KM przez wiele wątków przewijają się zastosowania niektórych tricków jakie zostały opisane w Sztuce postępu - lecz z tą różnicą, że nie są one fikcyjne.

  5. #5

    Domyślnie st w zyciu ...

    Ksiązkę Kevina mam z autografem
    Ostatnio edytowane przez RobbieG : 06-21-2006 - 08:36 Powód: przenioslem do innego watku o zast SE w zyciu...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał RobbieG
    Ksiązkę Kevina mam z autografem

    Witaj w klubie...
    z tym że ja posiadam wydanie oryginalne po angielsku... będąc w Nowym Yorku
    akurat fart chciał ze Kevin David Mitnick Podpisywał książki... wiec się załapałem...
    było to dość dawno nie pamiętam w którym roku ale wiem ze to były moje najlepsze wakacje..

    w każdym razie oglądałem Film "takedown" i czytałem obie książki i uważam że Kevin to geniusz w tym co robił...
    znalazł technikę i ją dopracowywał...
    ...
    Chcę być człowiekiem znającym internet od podszewki...
    ...
    i szukam pomocy Tu !!

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj