Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: forum vbulletin

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie forum vbulletin

    Czy takie forum można zhackować? Znacie jakieś porady do tego? Są potrzebne jakieś specjalne programy? z góry dzieki za pomoc

    Aha i jeszcze jedno. Czy jest jakiś sposób na obejście hasła admina forum>? Jak można te hasło zdobyc (oprócz metody chybił-trafił ;p)
    Ostatnio edytowane przez Guest : 01-21-2007 - 15:30

  2. #2

    Domyślnie

    Prawda jest taka ze wszystko da się zhakowac jest to kwestia czasu i chęci a co do vBulletin jest jednym z pierwszych skryptów forum ale nie oznacza to niestety ze jest latwe do złamania poszukaj jakiś exploitow.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3

    Domyślnie

    A są jakieś prostsze sposoby złamania hasła? są do tego potrzebne programy? gdzie moge znaleźć dobre exploity

  4. #4

    Domyślnie

    Używanie exploitow napisanych przez innych to jest chyba łatwe, prostsze może być brutal force, w google powinno cos być.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  5. #5

    Domyślnie

    No właśnie, tylko, że ja jestem ciemny i nie wiem gdzie te exploity wyszukać, wiem, że w google ale jak to w ogóle zrobić? exploita się ściaga? czy jak? i prosze zebyscie od arzu nie pisali jakichś głupich komentarzy na temat mojej "wiedzy" hakerskiej

    ps. dzięki za pomoc kosiarz, mógłbys mi to jeszcze wytłumacyzć ^^

  6. #6

    Domyślnie

    to ja ci powiem tak...
    wpisz na wikipedii haslo brute force obczaj ten artykul
    wlacz google i poszukaj programu i sciagnij slowniki

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj