Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Nokia N95

  1. #1

    Domyślnie Nokia N95

    Witam wszystkich

    Chciałbym pożyczyć koledze telefon na parę dni, z tym że on nie ma zdjętego simlocka (Orange). Czy ktoś z Was wie może jak go zdjąć?

  2. #2

    Domyślnie

    raczej nie dokonasz tego bez specjalnego sprzetu, to jest jeden z nowszych modeli wiec pewnie bedziesz musial sie rzucic 20zeta, temat pewnie byl juz wiele razy poruszany w necie poszukaj na forach o tematyce gsm.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3

    Domyślnie

    Myślałem raczej o kodzie który by wyłączył simlock'a po wpisaniu Z tego co widziałem na różnych stronach internetowych temat był poruszany wielokrotnie, ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych informacji

  4. Domyślnie

    Kody dawno temu sie skonczyly tak na prawde. Nie ma generatora ktory Ci na podstawie IMEI wygeneruje kod ktorym zdejmiesz SIMLocka. To juz nie te czasy tak na prawde. Zanies do punktu i bedziesz miec spokoj. Oni powinni miec odpowiedni sprzet do zdejmowania SIMLocka.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ... i w wiekszosci przypadkow w punkcie zrobia to wlasnie za pomoca dopowiedniego kodu bo jest to najbezpieczniejsza metoda zdejmowania jakichkolwiek blokad.

    Ja radze poszukaj w google - wiem ze strony sa... placisz pare zl i dostajesz kod. Na allegro tez byla tego masa.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Może tu :

    http://gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=425484

    wygląda rozsądnie... ale chyba łatwiej będzie to z kupnem kodu na allegro...
    Ostatnio edytowane przez sotart : 09-03-2008 - 10:13

  7. #7

    Domyślnie

    Generacja kodu, była możliwa TYLKO i wyłącznie na platformie DCT-4 i DCT-3... N95 jak wszyscy wiemy to platforma BB5. I teraz tak. Jeżeli masz zwykła N95 to z bogiem sprawa. Dwa testpointy i po krzyku (oczywiscie tylko serwis, bez sprzetu nie zrobisz NIC), zaś jeżeli masz N95 8GB to papa. Albo znajdziesz gdzies kogos kto ma kod prosto z sieci, albo czekaj...

Podobne wątki

  1. nokia 5110 i co z nia zrobic?
    By northdakota in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 15
    Autor: 06-11-2019, 16:02
  2. dziurawa nokia 6020?
    By GSG-9 in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 03-17-2009, 13:41
  3. NOKIA 3120 i problem z dźwiekiem:(
    By Eragon Argetlam in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 05-11-2008, 18:12
  4. Nokia e65 simlock
    By Melon in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 05-06-2007, 13:19

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj